Лучшее достижение в чемпионате Украины — 4 место в группе «Б» высшей лиги в сезоне 1992.

Яндекс.Метрика
"Карпати" - "Нива" (Тернопіль) - 1:0 (0:0)

„Карпати”: Мартищук, Федорів, Іщенко, Лащенков, Юрєвіч, Худоб’як, Ґодвін, Меджедовіч (Батіста, 46; Женюх, 63), Сучков (Кополовець, 46), Ковєль (Ткачук, 70), Целих (Фещук, 46).

Гол: Юрєвіч, 66

„Карпати” провели останній контрольний поєдинок перед початком чемпіонату. На полі стадіону СКА підопічні Олександра Іщенка спарингували з тернопільською „Нивою”, перед якою в новому сезоні поставлено завдання здобути путівку в першу лігу.

З перших хвилин матчу господарі захопили ініціативу і намагалися розхитати оборону гостей. Однак за великим рахунком зробити цього львів’янам так і не вдалося. До по-справжньому гольових моментів біля воріт „Ниви” справа доходила рідко. Хоча дорікнути „зелено-білим” у відсутності бажання не можна. Особливо старався центральний захисник, потенційний новачок „Карпат” Сергій Лащенков, який постійно підключався до атак. І не випадково, що саме він у першому таймі був найближчим до того, аби відкрити рахунок. Однак після його гарматного пострілу метрів з 28-и кіпера „Ниви” Миколу Вірковського підстрахувала поперечка.

По перерві тиск господарів на ворота гостей був значно потужнішим і, як наслідок, роботи у Вірковського одразу побільшало. Проте потрібно віддати належне кіперу та обороні „Ниви”, які діяли доволі надійно і самовіддано. Однак одного разу їм таки не вдалося вберегти свої ворота в недоторканості. У тій ситуації карпатівцям в значній мірі поталанило. Після дальнього удару білоруського новачка „Карпат” - лівого захисника Аляксандра Юрєвіча (на фото), м’яч рикошетом від захисника „Ниви” опустився в сітку за спиною Вірковського – 1:0.

Відкривши рахунок, господарі продовжували атакувати. Непогані нагоди збільшити перевагу своєї команди мали Ігор Худоб’як, Володимир Федорів, Олег Женюх. Але до фінального свистка рахунок залишився незмінним.

Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”